Rezervă acum un spaţiu publicitar în Ortodox Market

Am ajuns aproape la jumate cu înscrierile pentru catalogul specializat Ortodox Market şi dacă lucrurile vor evolua la fel de bine, în luna mai vă vom prezenta una dintre cele mai bune publicaţii de până acum.

În cea de a VII-a ediţie vă vom surprinde cu informaţii proaspete de pe piaţa bisericească, interviuri extrem de interensante, în premieră şi companii noi atât din ţară cât şi din Grecia, Italia, Germania etc.

Acest catalog ajunge la aproximativ 10.000 de preoţi, de aceea este important să va asigurati o prezenta vizibila prin intermediul unei reclame expresive, cu un mesaj clar. Echipa noastra are expertiza si experienta necesara pentru a vă îndruma cât mai bine în acest sens.

Pentru înscrieri și detalii, contactați-ne: tobromania@yahoo.com sau 0740.22.18.13